Ako môžem pomôcť?

Ďakujeme za prekliknutie na túto podstránku, ako aj za každé zdieľanie webstránky občianskeho združenia VILKO na sociálnych sieťach, prípadne odkazy z vašich webstránok k nám.

Financovanie Vilkových aktivít, rehabilitácií a pomôcok zameraných na zlepšenie jeho zdravotného stavu je finančne náročné. Niektoré z nich úplne alebo čiastočne uhrádza zdravotná poisťovňa, avšak  kľúčové aktivity pre jeho napredovanie rodičia musia financovať sami vlastnými zdrojmi a prostredníctvom sponzorov.

Veľmi si vážime, ak máte záujem finančne podporiť Vilka.
V prípade potreby si môžete darovaciu zmluvu stiahnuť nižšie.

Bankový účet občianskeho združenia VILKO:

IBAN SK02 8330 0000 0025 0160 8814

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX
pre ČR 2501608814/2010

Za Vaše príspevky sme Vám veľmi vďační. Všetky budú použité v súlade so stanovami občianskeho združenia VILKO tak, aby malému Vilkovi poskytli čo najväčší úžitok.


Pomohli nám

...a stále pomáhajú - rodina, blízki, kamaráti, kolegovia a susedia. Aj finančne prostredníctvom charitatívnych zbierok, no predovšetkým ich blízkosťou, morálnou podporou a povzbudením. Veľká vďaka patrí aj neznámym darcom. Vážime si vašu dôveru.

Charitatívna zbierka pre Vilka na vernisáži Dvorné Dámy 2019

Našu prvú charitatívnu zbierku zorganizovala na jar 2019 Zuzka Almáši Koreňová prostredníctvom jej výstavy Dvorné Dámy 2019 spolu s vystavovateľkami - umelkyňami Ivetkou Košíkovou, Ingrid Novou Almáši, Oľgou Dzúrovou, Timeou Konôpkovou a Jankou Ondrejovou. Podarilo sa vyzbierať krásnych 3636 EUR na Vilkovu prvú neurorehabilitáciu v medicínskom centre ADELI v Piešťanoch, ktorú sme absolvovali v lete 2019.
Ďakujeme za finančnú pomoc, ale aj tú ľudskú. Viac informácií o tomto podujatí je priamo na webstránke autorky Zuzky Almáši Koreňovej - Anjelské Dvorné Dámy 2019 
Pobyt pre Vilkovu rodinu od Denisky Ogino v penzióne Relish v Rajeckých Tepliciach

Počas vernisáže Dvorné Dámy 2019, kde bol Vilkovi odovzdaný finančný výťažok charitatívnej zbierky, nás veľmi príjemne prekvapila pobytovým poukazom Deniska Ogino - spisovateľka a majiteľka štýlového penziónu Relish v Rajeckých Tepliciach.
Celá rodina sme si oddýchli a načerpali nové sily v penzióne Relish, kde sa mení zážitok na pôžitok. Štýlové priestory, krásna izba, vynikajúca strava a milý a ústretový personál.
Sme veľmi vďační za túto možnosť zregenerovať sa. Radi na tento výlet spomíname a penzión Relish odporúčame každému návštevníkovi Rajeckých Teplíc.